O stránke

Stránka Kostola Nanebovzatia Panny Márie - Notre Dame je venovaná duchovnej správe kostola.
Informácie o Kanoniskách sv. Augustína rehole Notre Dame v Bratislave sú k dispozícii na webovej stránke kanonisky-nd.sk

Osobné údaje sú na webovej stránke spracúvané v súlade s aktuálnou právnou úpravou (Zákon 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov).

Záväzné predpisy o ochrane osobných údajov v prostredí Katolíckej cirkvi, spôsob spracúvania osobných údajov v Katolíckej cirkvi a s tým súvisiace potrebné informácie sú uvedené na stránke Ochrana osobných údajov (gdpr.kbs.sk).